3,085
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|{{#var:B}}| Bureaucrat | |{{#var:B}}| Bureaucrat | ||
|{{#var:A}}| [[Portal to Hyrule]] | |{{#var:A}}| [[Portal to Hyrule]] | ||
|{{#var:B}}| Active | |||
|- | |||
|{{#var:B}}| Brent | |||
|{{#var:A}}| [[User:Cipriano 119|Cipriano 119]] | |||
|{{#var:B}}| Patroller | |||
|{{#var:A}}| [[Zelda Wiki.org]] | |||
|{{#var:B}}| Active | |{{#var:B}}| Active | ||
|- | |- |
edits