Baton: Difference between revisions
From Zelda Wiki, the Zelda encyclopedia
→Variations
No edit summary |
|||
Line 80: | Line 80: | ||
| [[File:HW Glorious Baton.png|link=]]<br>'''Glorious Baton +''' {{Exp|Hyrule Warriors Legends only}} | | [[File:HW Glorious Baton.png|link=]]<br>'''Glorious Baton +''' {{Exp|Hyrule Warriors Legends only}} | ||
| [[File:Element Lightning (Hyrule Warriors).png|link=|20px]] '''<span style="color:#FFA347">Lightning</span>''' | | [[File:Element Lightning (Hyrule Warriors).png|link=|20px]] '''<span style="color:#FFA347">Lightning</span>''' | ||
| 500 | |||
| 550 | |||
| 600 | |||
| 650 | |||
| 700 | |||
| 750 | |||
|- | |||
| Lv.4+ | |||
| [[File:HW Glorious Baton.png|link=]]<br>'''Liquid Glorious Baton''' {{Exp|Hyrule Warriors Legends only}} | |||
| [[File:Element Lightning (Hyrule Warriors).png|link=|20px]] '''<span style="color:#FFA347">Lightning</span>'''<br />[[File:Element Aqua (Hyrule Warriors).png|link=|20px]] '''<span style="color:#70DBFF">Water</span>''' | |||
| 500 | | 500 | ||
| 550 | | 550 |