Scenario: Difference between revisions
From Zelda Wiki, the Zelda encyclopedia
no edit summary
JumbledLimes (talk | contribs) No edit summary |
JumbledLimes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 337: | Line 337: | ||
| [[File:HWAoC EX Battle of Goponga Village.png|200px|link= EX Battle of Goponga Village]]<br/>"'''{{Term|HWAoC|EX Battle of Goponga Village|link}}'''" | | [[File:HWAoC EX Battle of Goponga Village.png|200px|link= EX Battle of Goponga Village]]<br/>"'''{{Term|HWAoC|EX Battle of Goponga Village|link}}'''" | ||
| {{Term|HWAoC|Goponga Village|link}} | | {{Term|HWAoC|Goponga Village|link}} | ||
| | |||
|44 | |||
|- | |||
| [[File:HWAoC EX Battle for Kakariko Village.png|200px|link= EX Battle for Kakariko Village]]<br/>"'''{{Term|HWAoC|EX Battle for Kakariko Village|link}}'''" | |||
| {{Term|HWAoC|Kakariko Village|link}} | |||
| | | | ||
|44 | |44 |