87,832
edits
m (→Release Order: Fixing OoS & OoA) |
TriforceTony (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 462: | Line 462: | ||
| June 7, 2004 | | June 7, 2004 | ||
| Canon | | Canon | ||
|- | |||
| ''Daigasso! Band Brothers'' | |||
| Daigasso! Band Brothers | |||
| December 2, 2004 | |||
| Non-canon | |||
|- | |- | ||
| {{TMC}} | | {{TMC}} |
edits