Batreaux: Difference between revisions
From Zelda Wiki, the Zelda encyclopedia
→Rewards
mNo edit summary |
|||
Line 26: | Line 26: | ||
|<center>30</center> | |<center>30</center> | ||
|[[Wallet|Big Wallet]] | |[[Wallet|Big Wallet]] | ||
|- | |||
|<center>30</center> | |||
|[[Medal#Cursed Medal|Cursed Medal]] | |||
|- | |- | ||
|<center>40</center> | |<center>40</center> | ||
| | |N/A | ||
|- | |- | ||
|<center>50</center> | |<center>50</center> |