17
edits
(→Other Latin American Spanish: Source: https://www.instagram.com/p/CGhxpwvn29n/) |
m (→Other Latin American Spanish: https://static.wikia.nocookie.net/doblaje/images/2/27/Cr%C3%A9ditos_Hyrule_Warriors_Age_of_Calamity.jpg/revision/latest?cb=20201119005927&path-prefix=es All the Latin American actors are confirmed, but not their characters.) |
||
Line 902: | Line 902: | ||
|[[Master Kohga]] | |[[Master Kohga]] | ||
|- | |- | ||
|Alan Velázquez | |rowspan=2 |Alan Velázquez | ||
|{{BotW}} | |{{BotW}} | ||
|[[Yunobo]] | |||
|- | |||
|{{HWAoC}} | |||
|[[Yunobo]] | |[[Yunobo]] | ||
|- | |- | ||
Line 913: | Line 916: | ||
|[[Mipha]] | |[[Mipha]] | ||
|- | |- | ||
|Edson Matus | |rowspan=2 |Edson Matus | ||
|{{BotW}} | |{{BotW}} | ||
|[[Teba]] | |||
|- | |||
|{{HWAoC}} | |||
|[[Teba]] | |[[Teba]] | ||
|- | |- | ||
Line 923: | Line 929: | ||
|{{HWAoC}} | |{{HWAoC}} | ||
|[[Revali]] | |[[Revali]] | ||
|- | |||
|Gerardo Reyero | |||
|{{HWAoC}} | |||
|[[King Dorephan]] | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2 |Kerygma Flores | |rowspan=2 |Kerygma Flores | ||
Line 946: | Line 956: | ||
|[[Hestu]] | |[[Hestu]] | ||
|- | |- | ||
|Monserrat Mendoza González | |rowspan=2 |Monserrat Mendoza González | ||
|{{BotW}} | |{{BotW}} | ||
|[[Riju]] | |||
|- | |||
|{{HWAoC}} | |||
|[[Riju]] | |[[Riju]] | ||
|- | |- | ||
Line 957: | Line 970: | ||
|[[King Rhoam]] | |[[King Rhoam]] | ||
|- | |- | ||
|Pepe Toño Macías | |rowspan=2 |Pepe Toño Macías | ||
|{{BotW}} | |{{BotW}} | ||
|[[Sidon]] | |[[Sidon]] | ||
|- | |||
|{{HWAoC}} | |||
|[[Sidon]] (adult) | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2 |Ricardo Tejedo | |rowspan=2 |Ricardo Tejedo |
edits