4,588
edits
GoldenChaos (talk | contribs) No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Jason|Jason]] | |{{#var:B}}| [[User:Jason|Jason]] | ||
|{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[Zelda Universe]] | |{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[Zelda Universe]] | ||
|- | |||
|{{#var:A}}| Josh | |||
|{{#var:B}}| [[User:Axiomist|Axiomist]] | |||
|{{#var:A}}| Admin | |||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Lysia | |{{#var:A}}| Lysia | ||
Line 114: | Line 118: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Fury Three|Fury Three]] | |{{#var:B}}| [[User:Fury Three|Fury Three]] | ||
|{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[HTLOZ II]] | |{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[HTLOZ II]] | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Joshua | |{{#var:A}}| Joshua |
edits