12,551
edits
m (Considering your current activity, you don't belong on the active list.) |
(Moving Mel back to inactive for now) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Dany36|Dany36]] | |{{#var:B}}| [[User:Dany36|Dany36]] | ||
|{{#var:A}}| Admin | |{{#var:A}}| Admin | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Jason | |{{#var:A}}| Jason | ||
Line 85: | Line 81: | ||
|{{#var:A}}| Andrew | |{{#var:A}}| Andrew | ||
|{{#var:B}}| [[User:Ando|Ando]] | |{{#var:B}}| [[User:Ando|Ando]] | ||
|{{#var:A}}| Admin | |||
|- | |||
|{{#var:A}}| Dathen | |||
|{{#var:B}}| [[User:Melchizedek|Melchizedek]] | |||
|{{#var:A}}| Admin | |{{#var:A}}| Admin | ||
|- | |- |
edits