4,588
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Lysia|Lysia]] | |{{#var:B}}| [[User:Lysia|Lysia]] | ||
|{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[The_Sacred_Realm_(Site)|The Sacred Realm]] | |{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[The_Sacred_Realm_(Site)|The Sacred Realm]] | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Mases | |{{#var:A}}| Mases | ||
Line 102: | Line 98: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Dustin|Dustin]] | |{{#var:B}}| [[User:Dustin|Dustin]] | ||
|{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[Hyrule.net]] | |{{#var:A}}| Bureaucrat and Webmaster of [[Hyrule.net]] | ||
|- | |||
|{{#var:A}}| Mandi | |||
|{{#var:B}}| [[User:Mandi|Mandi]] | |||
|{{#var:A}}| Admin | |||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Nathanial | |{{#var:A}}| Nathanial |
edits