620
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|{{#var:B}}| Admin | |{{#var:B}}| Admin | ||
|{{#var:A}}| [[Zelda Wiki.org]] | |{{#var:A}}| [[Zelda Wiki.org]] | ||
|{{#var:B}}| Active | |||
|- | |||
|{{#var:B}}| Amy | |||
|{{#var:A}}| [[User:Yusei|Yusei]] | |||
|{{#var:B}}| Bureaucrat | |||
|{{#var:A}}| [[Zelda Temple]] | |||
|{{#var:B}}| Active | |{{#var:B}}| Active | ||
|- | |- |
edits