autopatrol, curators, Interface administrators, Administrators
28,960
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m (Some updates) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
| | | | ||
| {{#var:Attack}} | | {{#var:Attack}} | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| | ||
| | | | ||
Line 99: | Line 92: | ||
| {{#var:Slot}}{{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | | {{#var:Slot}}{{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | ||
|- | |- | ||
| '''[[King Bulblin]]''' | | '''[[King Bulblin]] & [[Lord Bullbo]]''' | ||
| {{TP}} | | {{TP}} | ||
| {{#var:Novice}} | | {{#var:Novice}} | ||
Line 116: | Line 109: | ||
| {{TLoZ}} | | {{TLoZ}} | ||
| {{#var:Legend}} | | {{#var:Legend}} | ||
| {{#var:Neutral}} | | {{#var:Neutral}} | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| | ||
Line 148: | Line 134: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| '''[[Princess Ruto]]''' | | '''[[Princess Ruto|Ruto]]''' | ||
| {{OoT}} | | {{OoT}} | ||
| | | | ||
Line 162: | Line 148: | ||
| {{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | | {{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | ||
|- | |- | ||
| '''[[Skull Kid]]''' | | '''[[Skull Kid]] & [[Majora's Mask (Item)|Majora's Mask]]''' | ||
| {{MM}} | | {{MM}} | ||
| | | | ||
Line 182: | Line 168: | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| | ||
| | | | ||
|- | |||
| '''[[Totem Link]]''' | |||
| {{TFH}} | |||
| {{#var:Advanced}} | |||
| {{#var:Grab}} | |||
| — | |||
| {{#var:Slot}}{{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | |||
|- | |- | ||
| '''[[Urbosa]]''' | | '''[[Urbosa]]''' | ||
Line 189: | Line 182: | ||
|style="text-align:left"| Electric Attack 🠅 | |style="text-align:left"| Electric Attack 🠅 | ||
| {{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | | {{#var:Slot}}{{#var:Slot}} | ||
|- | |||
| '''[[Wall-Merged Link]]''' | |||
| {{ALBW}} | |||
| {{#var:Advanced}} | |||
| {{#var:Neutral}} | |||
|style="text-align:left"| | |||
| | |||
|- | |||
| '''[[Young Zelda]]''' | |||
| {{OoT}} | |||
| {{#var:Advanced}} | |||
| {{#var:Shield}} | |||
|style="text-align:left"| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| '''[[Yuga]]''' | | '''[[Yuga]]''' |