autopatrol, curators, Administrators
45,183
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
No edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|{{Term|BotW|East Akkala Stable|link}} | |{{Term|BotW|East Akkala Stable|link}} | ||
|{{Term|BotW|Shock Arrow|link|display=Shock Arrow x10}} | |{{Term|BotW|Shock Arrow|link|display=Shock Arrow x10}} | ||
|- | |||
|{{Term|BotW|Gerudo Canyon Stable|link}} | |||
|{{Term|BotW|Ice Arrow|link|display=Ice Arrow x10}} | |||
|- | |- | ||
|{{Term|BotW|Hateno Pasture|link}} | |{{Term|BotW|Hateno Pasture|link}} | ||
|{{Term|BotW|Silver Rupee|link}} | |{{Term|BotW|Silver Rupee|link}} | ||
|- | |- | ||
|{{Term|BotW|Highland Stable|link}} | |{{Term|BotW|Highland Stable|link}} |