autopatrol, curators, retiredstaff
14,214
edits
JumbledLimes (talk | contribs) No edit summary |
JumbledLimes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
| Cece's Armor Shop<ref>{{Cite Guide|quote= |game= TotK |guide= Piggyback |page= 411}}</ref> | | Cece's Armor Shop<ref>{{Cite Guide|quote= |game= TotK |guide= Piggyback |page= 411}}</ref> | ||
| {{TotK}} | |||
| {{Guide|TotK|Piggyback}} | |||
| {{TotK}} | |||
|- | |||
| Hateno Armor Shop<ref>{{Cite Guide|quote= |game= TotK |guide= Piggyback |page= 413}}</ref> | |||
| {{TotK}} | | {{TotK}} | ||
| {{Guide|TotK|Piggyback}} | | {{Guide|TotK|Piggyback}} |