3,085
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Adam|Adam]] | |{{#var:B}}| [[User:Adam|Adam]] | ||
|{{#var:A}}| Admin | |{{#var:A}}| Admin | ||
|- | |||
|{{#var:A}}| N/A | |||
|{{#var:B}}| [[User:Dany36|Dany36]] | |||
|{{#var:A}}| Patrol | |||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Dathen | |{{#var:A}}| Dathen |
edits