Pyramid of Power: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
no edit summary
JumbledLimes (talk | contribs) No edit summary |
JumbledLimes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| {{ALttP}} | | {{ALttP}} | ||
| {{Guide|ALttP|Nintendo}} | | {{Guide|ALttP|Nintendo}} | ||
| {{E}} | |||
|- | |||
| Dark Pyramid<ref>{{Cite Guide|quote= |game= OoT |guide= Prima |page= 3 {{Exp Game|ALttP}}}}</ref> | |||
| {{ALttP}} | |||
| {{Guide|OoT|Prima}} | |||
| {{E}} | | {{E}} | ||
}} | }} |