Grezzo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
added TFH
(added TFH) |
|||
Line 10: | Line 10: | ||
|hq = Tokyo, Japan | |hq = Tokyo, Japan | ||
|leaders = | |leaders = | ||
|products = {{OoT3D}}<br>{{FSAE}}<br>{{MM3D}} | |products = {{OoT3D}}<br>{{FSAE}}<br>{{MM3D}}<br>{{TFH}} | ||
|parent = | |parent = | ||
|divisions = | |divisions = | ||
Line 38: | Line 38: | ||
|[[Nintendo 3DS]] | |[[Nintendo 3DS]] | ||
|February 13, 2015 | |February 13, 2015 | ||
|- | |||
|{{TFH}} | |||
|[[Nintendo 3DS]] | |||
|October 23, 2015 | |||
|} | |} | ||