User:Wolfgerlion64: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
→30px Amiibos Owned
Line 465: | Line 465: | ||
|[[File:TLoZ Series Link 3 amiibo.png|100px]] | |[[File:TLoZ Series Link 3 amiibo.png|100px]] | ||
|'''Link'''<br>(''Skyward Sword'') | |'''Link'''<br>(''Skyward Sword'') | ||
|<span style="color:#ff0000">No | |||
|[[File:BotW Series Mipha amiibo.png|100px]] | |||
|'''[[Mipha]]''' | |||
|<span style="color:#ff0000">No | |||
|[[File:BotW Series Daruk amiibo.png|100px]] | |||
|'''[[Daruk]]''' | |||
|<span style="color:#ff0000">No | |||
|- | |||
|[[File:BotW Series Revali amiibo.png|100px]] | |||
|'''[[Revali]]''' | |||
|<span style="color:#ff0000">No | |||
|[[File:BotW Series Urbosa amiibo.png|100px]] | |||
|'''[[Urbosa]]''' | |||
|<span style="color:#ff0000">No | |<span style="color:#ff0000">No | ||
|. | |. |